Teams Jeugd C 2017/2018

 

 

Speeldata 2017/2018 Rayon Alkmaar 

zaterdag

tijd

sporthal

30-09-2017

9.00 - 12.15

Heiloo Vennewater

14-10-2017

9.00 - 12.15

Tuitjenhorn Harenkarspel

11-11-2017

9.00 - 13.30

Nrd. Scharwoude Geestmerambacht

25-11-2017

9.00 - 12.15

Heerhugowaard Waardergolf

09-12-2017

9.00 - 13.00

Warmenhuizen de Doorbraak

13-01-2018

9.00 - 12.15

Tuitjenhorn Harenkarspelhal

27-01-2018

9.00 - 13.00

Alkmaar Oosterhout

10-02-2018

9.00 - 13.00

Warmenhuizen de Doorbraak

10-03-2018

9.15 - 13.30

Nrd Scharwoude Geestmerambacht

24-03-2018

9.00 - 12.15

Heerhugowaard Waardergolf

14-04-2018

9.00 - 12.15

Heiloo Vennewater

21-04-2018

13.00-17.00 

Alkmaar Oosterhout

Uitslagen van 21 april 2018

Klik hier

 

Meiden C1  Topklasse

Kim Goudsblom
Senna Snijders
Indy Pronk
Floor Wilkens
Brecht Meijer
Indy Goemans  
Noëlle Ligthart 
Jade Goudsblom

trainen: ma. 18.00-19.30 /do. 18.00-19.15
trainers:
 Bert/Erik
coach: Erik


Wedstrijdschema en uitslagen
Klik hier


Meiden C3   Rayon Alkmaar

Iris Hellenkamp
Myrthe Smit
Demi Kos
Kiki Luten
Sunna Grevelt
Naomi Gomes
Rosalie Stet
Wies Ruiter
Elena D'Agata
Isabelle Quant 

trainen: wo. 18.15-19.30
trainer:
 Ton 
Coach:  Ton 


klik op de foto's voor vergroting

 
 

 

 


 


 


 

Meiden C2  1e klasse

Robin Bouwes
Robine Post
Charlotte van den Berg
Emy Broersen
Liz Kruijer
Chrissy Beemsterboer
Season Groot
Jente van den Berg

trainen: ma. 18.00-19.15/do.18.00-19.15 uur
trainers: 
Bert/Erik
coach: Hans Bouwes
 

Wedstrijdschema en uitslagen
Klik hier


Jongens C1 Rayon Alkmaar

Lucas de Groot
Mika Sintenie
Stijn Peerdeman
Ties Blokker
Logan Pronk DC
Sten van der Welle DC
Robin Nannes
Logan en Sten spelen ook in CMV 3

trainen: ma. 17.00-18.00 
trainer: Bert 
coach: Hans Pronk/Bas Peerdeman

 

Meiden C4 Rayon Alkmaar

Cynthia Commandeur
Juna Hellenkamp
Lynn Quant
Floor Zutt
Danique Schutte
Amy Swan
Gemma Barsingerhorn
Nina Popadic
MC4 speelt een dubbele competitie, ook in het CMV

trainen: ma. 17.00-18.00
trainer:
 Bert Goedkoop
coach: Nynke Schuit

 

tel. nrs. trainers/coaches
 

Bert Goedkoop

Erik Poel

06 53142680

Ton Holtes

0226 394207

Nynke Schuit

06 12997741

Hans Bouwes

06 27007848

Hans Pronk

06 22911067

Bas Peerdeman

0226 390208

Bob Versteegh

06 23973595