Teams Jeugd C 2018/2019

 

 

Speeldata 2018/2019 Rayon Alkmaar 

zaterdag

tijd

sporthal

29-09-2018

9.00 - 12.15

Heiloo Vennewater

13-10-2018

9.00 - 12.15

De Draai  H.H.Waard

10-11-2018

9.00 - 13.00

De Doorbraak Warmenhuizen

24-11-2018

9.00 - 13.00

Oosterhout Alkmaar

08-12-2018

9.00 - 12.15

Harenkarspelhal Tuitjenhorn

12-01-2019

9.00 - 12.15

Harenkarspelhal Tuitjenhorn

26-01-2019

9.00 - 13.00

Oosterhout Alkmaar

09-02-2019

9.00 - 13.00

De Doorbraak Warmenhuizen

09-03-2019

9.30 - 13.30

Geestmerambacht Nrd. Scharwoude

23-03-2019

9.00 - 12.15

De Draai Heerhugowaard 

13-04-2019

9.00 - 12.15

Vennewater Heiloo

Uitslagen van 8 december Harenkarspelhal Tuitjenhorn

klik hier

Programma  12-1-2019, sporthal Harenkarspel, Tuitjenhorn

klik hier

Meisjes C1  Hoofdklasse



Robin Bouwes
Robine Post
Emy Broersen
Jente van den Berg
Liz Kruijer
Chrissy Beemsterboer
Charlotte van den Berg
Season Groot

coach: Hans Bouwes


trainen: ma. 18.00-19.15 /do. 18.00-19.15
trainers:
 Bert Goedkoop/ Joop Schut/ Assistent
 

Wedstrijdschema en uitslagen
klik hier


Meisjes C3   Rayon Alkmaar

Naomi Gomes
Gwen Barsingerhorn
Lune Goudsblom
Isa Pronk
Anastasia Piersma
Rosalie Blom
Sunna Grevelt

coach: Daniëlle Gomes/Karen Barsingerhorn

trainen: wo. 17.30-18.30
trainer:
 Denise Goemans 
 



Jongens C1 Rayon Alkmaar


Lucas de Groot disp.
Mika Sintenie    disp.
Stijn Peerdeman
Ties Blokker
Logan Pronk
Sten van der Welle
Robin Nannes

coach: Hans Pronk/Bas Peerdeman

trainen: ma. 17.00-18.00 / wo.17.30-18.30 
trainer: Peter Blokker


 

 

 


 


 


 

Meisjes C2  1e klasse

Danique Schutte
Floor Zutt
Cynthia Commandeur
Nina Popadic
Juna Hellenkamp
Lynn Quant
Amy Swan
Gemma Barsingerhorn

coach: Nynke Barsingerhorn

trainen: ma. 18.00-19.15/do.18.00-19.15 uur
trainers:
Bert Goedkoop/assistent
 

Wedstrijdschema en uitslagen
Klik hier
 


Meisjes C4 Rayon Alkmaar

Elisa Bruin
Meike de Haan
Iza Soeters
Liara de Groot
Isa van Assem
Carlijn Komen
Mikki Pepers

coach: Beatrijs Bunte

trainen: wo. 17.30-18.30
trainer:
 Denise Goemans

Meisjes C5 Rayon Alkmaar

Jana Ligthart
Noortje de Geus
Tommy de Jong
Anneroos Kleimeer
Jessi Dekker
Myke van Duin
Rosalie Kemper
Sayeda Wederfoort
Genäe Martha

coach: Inge Ligthart

trainen ?