Teams Jeugd C 2018/2019

 

 

Speeldata 2018/2019 Rayon Alkmaar 

zaterdag

tijd

sporthal

29-09-2018

9.00 - 12.15

Heiloo Vennewater

13-10-2018

9.00 - 12.15

De Draai  H.H.Waard

10-11-2018

9.00 - 13.00

De Doorbraak Warmenhuizen

24-11-2018

9.00 - 13.00

Oosterhout Alkmaar

08-12-2018

9.00 - 12.15

Harenkarspelhal Tuitjenhorn

12-01-2019

9.00 - 12.15

Harenkarspelhal Tuitjenhorn

26-01-2019

9.00 - 13.00

Oosterhout Alkmaar

09-02-2019

9.00 - 13.00

De Doorbraak Warmenhuizen

09-03-2019

9.30 - 13.30

Geestmerambacht Nrd. Scharwoude

23-03-2019

9.00 - 12.15

De Draai Heerhugowaard 

13-04-2019

9.00 - 12.15

Vennewater Heiloo



Uitslagen van zaterdag 13 oktober in de Draai Heerhugowaard

klik hier

Programma voor 10 november in De Doorbraak Warmenhuizen

klik hier

Meisjes C1  Hoofdklasse

Robin Bouwes
Robine Post
Emy Broersen
Jente van den Berg
Liz Kruijer
Chrissy Beemsterboer
Charlotte van den Berg
Season Groot

coach: Hans Bouwes

trainen: ma. 18.00-19.15 /do. 18.00-19.15
trainers:
 Bert Goedkoop/ Joop Schut/ Assistent
 

Wedstrijdschema en uitslagen
klik hier


Meisjes C3   Rayon Alkmaar

Naomi Gomes
Gwen Barsingerhorn
Lune Goudsblom
Isa Pronk
Anastasia Piersma
Rosalie Blom
Sunna Grevelt

coach: Daniëlle Gomes/Karen Barsingerhorn

trainen: wo. 17.30-18.30
trainer:
 Denise Goemans 
 

Jongens C1 Rayon Alkmaar

Lucas de Groot disp.
Mika Sintenie    disp.
Stijn Peerdeman
Ties Blokker
Logan Pronk
Sten van der Welle
Robin Nannes

coach: Hans Pronk/Bas Peerdeman

trainen: ma. 17.00-18.00 / wo.17.30-18.30 
trainer: Peter Blokker


 

 

 


 


 


 

Meisjes C2  1e klasse

Danique Schutte
Floor Zutt
Cynthia Commandeur
Nina Popadic
Juna Hellenkamp
Lynn Quant
Amy Swan
Gemma Barsingerhorn

coach: Nynke Barsingerhorn

trainen: ma. 18.00-19.15/do.18.00-19.15 uur
trainers:
Bert Goedkoop/assistent
 

Wedstrijdschema en uitslagen
Klik hier
 


Meisjes C4 Rayon Alkmaar
Elisa Bruin
Meike de Haan
Iza Soeters
Liara de Groot
Isa van Assem
Carlijn Komen
Mikki Pepers

coach: Beatrijs Bunte

trainen: wo. 17.30-18.30
trainer:
 Denise Goemans

Meisjes C5 Rayon Alkmaar
Jana Ligthart
Noortje de Geus
Tommy de Jong
Anneroos Kleimeer
Jessi Dekker
Myke van Duin
Rosalie Kemper
Sayeda Wederfoort
Genäe Martha

coach: Inge Ligthart

trainen ?