Speeldagen Cool Moves Volley seizoen 2018-2019

speeldata

tijd

sporthal

22-09-18

9.00-12.45

Oosterhout Alkmaar

06-10-18

9.30-15.30

Geestmerambacht Nrd.Scharwoude

03-11-18

9.00-12.45

Harenkarspelhal Tuitjenhorn

17-11-18

9.00-12.45

De Draai H.H.Waard

01-12-18

9.00-15.00

De Doorbraak Warmenhuizen

15-12-18

9.45-12.45

Sporthal aan Zee Julianadorp

19-01-19

9.00-12.45

De Draai  H.H.Waard

02-02-19

9.30-15.30

Geestmerambacht Nrd.Scharwoude

02-03-19

9.00-13.00

De Doorbraak Warmenhuizen

16-03-19

9.00-12.45

Harenkarspelhal Tuitjenhorn

06-04-19

9.00-12.45

Oosterhout Alkmaar


 

Uitslagen van 2 februari in Noord Scharwoude

klik hier


Voor de coaches

klik hier

 

 

De spelregels voor de 6 niveaus 

 

 

 

Dinto CMV teamindeling 2018-2019

Dinto 1   niveau 6

Gemma Barsingerhorn
Tommy de Jong
Noortje de Geus
Jana Ligthart


vrijdag 17.30-18.30u.
trainer: Denise en Kim
tel.nr. 06 12997741

D2  niveau 6

Rosalie Kemper
Anneroos Kleimeer
Jessi Dekker
Sayeda Wederfoort

vrijdag 17.30-18.30u
trainer: Denise en Kim
tel.nr. 06 12997741
 
 
 
 
 

D3    niveau 6

Myke van Duin
Carlijn Komen
Genäe Martha
Mikki Pepers

vrijdag 17.30-18.30u.
trainer: Nancy
tel. 06 30505552


 

 

D4   niveau 6

Noa Half
Liz van Brederode
Kiki Glas
Tessa Bakker

vrijdag 17.30-18.30u.
trainer: Robin en Madelief
tel. 06 53812596

 

D5   niveau 6

Suus Ooijevaar
Puck van Geldorp
Crissy Kleimeer
Suus van der Veer
Roos Paenen  (geen comp.)

vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer: Lois
tel. 06 53812596

 

 

D6  niveau 6

Sven Duijn
Anna Scheffer
Mika Santana Mendes
Teun Conjong
Jasmijn Tesselaar disp.

vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer: Jade
tel. 06 37451461

D7  niveau 5

Aniek Barsingerhorn
Britt Beentjes
Stacy van Brederode
Sanne Blom
Feline Stam
 
vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer:Linda en Floor
tel. 0645622866
 

 

 

D8  Niveau 5

Nikki Bouwes
Jill Barsingerhorn
Anne Dekker
Iris Kooy
Anna van Geldorp
 
vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer: Linda en Floor
tel. 0226 393608
 

 

D9  Niveau 5

Arco Vlaar
Jenthe Groot
Jans van Leeuwen
Sem van der Winden

vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer: Janthe en Kiki
tel. 06 46522866

D10 Niveau 4

Maren van der Welle
Zoë Ligthart
Chloë de Langen
Riva Ligthart

vrijdag 16.30-17.30u.
Trainer: Denise en Floor
tel. 0226 393608


D11   niveau 4

Jill Swart
Bente Kerker
Lisa Swan
Suze van Duin


vrijdag 16.30-17.30u.
Trainer: Denise en Floor
tel. 06 37451461
 

 


D12 niveau  4

Tara Broersen
Yara Spigt
Lara Santana Mendes
Ymke Meinema


vrijdag 16.30-17.30u.
Trainer: Robin
tel. 06 37451461


D13  niveau  4

Suus Kooy
Jet Mosch
Semke Duizend
Sophie Wagenaar


vrijdag 16.30-17.30u.
Trainer: Janthe
tel. 06 30505552


D14  Niveau 3

Myrthe Groot
Suus Stam
Suzy Delreu
Lisa Molenaar
Isa Raat

vrijdag 16.30-17.30u. 
Trainer: Madelief
tel. 


D15  niveau  3

Puck de Nijs
Biko Swart
Bente Beentjes
Kris Becker
Saar Schmidt

vrijdag 16.30-17.30u. 
Trainer: Kim
tel. 06 41916655

 


Dinto 16 niveau 3

Aafke Meinema
Iris Kager
Elise Pronk
Brynn Pronk 
Nynke Boon

vrijdag: 16.30-17.30 uur
Trainer: Lois
tel. 06 53812596


Dinto 17 niveau 2
klik hier
Charlotte Zutt
Indy de Langen
Tess Mosch
Jaat Geerdink
 


vrijdag 16.30-17.30u
Trainer: Kim en Nelina
tel. 06 41916655/0226 392209


Dinto 18 niveau 2

Sophie Bekker
Evi Eriks
Bo Mulder
Kiki Kuijper


vrijdag 16.30-17.30u
Trainer: Kim en Nelina
tel. 06 41916655/0226 392209
 

 


 

Dinto 19 niveau 2

Evy Zuurbier
Ize Heistek
Cato Dekker 
Meis Bos


vrijdag 15.30 - 16.30 gymzaal
trainers: Kim en Nelina
tel. 06 41916655/0226 392209

 

 

Dinto 20 niveau 2

Duncan van der Winden
Femke Michielsen
Mirre Duizend
Maarten Stet

vrijdag 16.30 - 17.30 
trainers: Kim en Nelina
tel. 06 41916655/0226 392209

Dinto 21 niveau 2
Veerle Groot
Summer Groot
Saar van den Berg
Senna Kager

vrijdag 16.30-17.30 uur

Trainer: Kim en Nelina
tel. 06 41916655

 

 

Dinto 22 niveau 1
Finn Nannes
Sytze Meinema
Fleur Pronk
Evie Pronk

vrijdag 15.30- 16.30 uur

trainer: Kim en Nelina
tel. 06 41916655/0226 392209

Dinto 23 niveau 5
Minke Eggenhuizen
Else de Wit
Sien van den Berg
Bloem Blokker
Bloem Willemstijn
Tara Wouts
 

vrijdag 17.30-18.30 uur

trainer Lotte 
tel. 

Dinto 24 niveau 4
Joep Schipper
Daan Jongens
Yentl Witte
Emma de Ruyter
 

vrijdag 16.30-17.30 uur
trainer: Judith
tel.

 

 

Nieuwe inloop
 


vrijdag: 15.30 - 16.30 gymzaal

trainers: Nelina/Kim
 


 

 


 

 

 

 

 

 

KLIK OP DE FOTO’S VOOR VERGROTING