Speeldagen Cool Moves Volley seizoen 2018-2019

speeldata

tijd

sporthal

22-09-18

9.00-12.45

Oosterhout Alkmaar

06-10-18

9.30-15.30

Geestmerambacht Nrd.Scharwoude

03-11-18

9.00-12.45

Harenkarspelhal Tuitjenhorn

17-11-18

9.00-12.45

De Draai H.H.Waard

01-12-18

9.00-15.00

De Doorbraak Warmenhuizen

15-12-18

9.45-12.45

Sporthal aan Zee Julianadorp

19-01-19

9.00-12.45

De Draai  H.H.Waard

02-02-19

9.30-15.30

Geestmerambacht Nrd.Scharwoude

16-03-19

9.00-12.45

Harenkarspelhal Tuitjenhorn

06-04-19

9.00-12.45

Oosterhout Alkmaar


NB. Let op de afwijkende starttijd in Noord-Scharwoude en Julianadorp

 

Uitslagen van 6 oktober in Noord Scharwoude
klik hier

 

De spelregels voor de 6 niveaus 

Klik hier

 

Teamfoto's
De eerste teamfoto's zijn geplaatst, de ouders/verzorgers hebben toestemming gegeven om dit te doen. Helaas heeft nog niet iedereen het toestemmingsformulier ingeleverd, waardoor niet alle foto's op de site kunnen worden geplaatst.

 

Dinto CMV teamindeling 2018-2019

Dinto 1   niveau 6
Gemma Barsingerhorn
Tommy de Jong
Noortje de Geus
Jana Ligthart


vrijdag 17.30-18.30u.
trainer: 
tel.nr. 

D2  niveau 6
Rosalie Kemper
Anneroos Kleimeer
Jessi Dekker
Sayeda Wederfoort

vrijdag 17.30-18.30u
trainer: 
tel.nr. 
 
 
 
 
 

D3    niveau 6

Myke van Duin
Carlijn Komen
Genäe Martha
Mikki Pepers

vrijdag 17.30-18.30u.
trainer: 
tel. 


 

 

D4   niveau 6
Noa Half
Liz van Brederode
Kiki Glas
Tessa Bakker

vrijdag 17.30-18.30u.
trainer: 
tel. 

 

D5   niveau 6
Suus Ooijevaar
Puck van Geldorp
Crissy Kleimeer
Suus van der Veer
Roos Paenen  disp.

vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer:
tel. 

 

 

D6  niveau 6

Sven Duijn
Anna Scheffer
Mika Santana Mendes
Teun Conjong
Jasmijn Tesselaar disp.

vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer: 
tel. 

D7  niveau 5
Aniek Barsingerhorn
Britt Beentjes
Stacy van Brederode
Sanne Blom
Feline Stam
 
vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer:

 

D8  Niveau 5

Nikki Bouwes
Jill Barsingerhorn
Anne dekker
Iris Kooy
Anna van Geldorp
 
vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer: 
 

 

D9  Niveau 5
Arco Vlaar
Jenthe Groot
Jans van Leeuwen
Sem van der Winden

vrijdag 17.30-18.30u.
Trainer: 

D10 Niveau 4
Maren van der Welle
Zoë Ligthart
Chloë de Langen
Riva Ligthart

vrijdag 16.30-17.30u.
Trainer: 


D11   niveau 4
Tara Broersen
Yara Spigt
Lisa Swan
Suze van Duin


vrijdag 16.30-17.30u.
Trainer: 
 

 


D12 niveau  4
Daan Jongens
Joep Schipper
Jill Swart
Bente Kerker
Ymke Meinema


vrijdag 16.30-17.30u.
Trainer: 


D13  niveau  4

Suus Kooy
Jet Mosch
Semke Duizend
Lara Santana Mendes
Sophie Wagenaar


vrijdag 16.30-17.30u.
Trainer:


D14  Niveau 3
Myrthe Groot
Suus Stam
Suzy Delreu
Lisa Molenaar


vrijdag 16.30-17.30u. 
Trainer: 


D15  niveau  3
Puck de Nijs
Biko Swart
Bente Beentjes
Kris Becker

vrijdag 16.30-17.30u. 
Trainer: 

 


Dinto 16 niveau 3
Aafke Meinema
Iris Kager
Elise Pronk
Brynn Pronk 
Nynke Boon

vrijdag: 16.30-17.30 uur
Trainer: 


Dinto 17 niveau 2
Charlotte Zutt
Indy de Langen
Tess Mosch
Jaat Geerdink
Finn Nannes


vrijdag 16.30-17.30u
Trainer: 


Dinto 18 niveau 2
Sophie Bekker
Evi Eriks
Bo Mulder
Kiki Kuijper


vrijdag 16.30-17.30u
Trainer: 
tel.

 

 


 

Dinto 19 niveau 2
Evy Zuurbier
Ize Heistek
Summer Groot
Cato Dekker 
Meis Bos


vrijdag 16.30 - 17.30
trainers: 
tel.

 

 

Dinto 20 niveau 2
Duncan van der Winden
Femke Michielsen
Mirre Duizend
Veerle Groot

vrijdag 16.30 - 17.30 
trainers: 

Nieuwe inloop
Isa Raat
Bloem Willemstijn
Fleur Pronk
Saar Schmidt
Maarten Stet
Sytze Meinema


vrijdag: 16.30 - 17.30 

trainers: Nelina/Kim