Teams Jeugd C 2020/2021

 

 

Speeldata 2020/2021 Rayon Alkmaar (onder voorbehoud}

 

zaterdag

tijd

sporthal

26-09-2020

9.00 - 12.15

H.H.Waard Waardergolf

03-10-2020

9.00 - 12.15

Warmenhuizen Doorbraak

24-10-2020

9.30 - 13.30

Heiloo Vennewater

07-11-2020

9.30 - 13.30

Nrd. Scharwoude Geestmerambacht

21-11-2020

9.00 - 12.15

 Tuitjenhorn Harenkarspelhal

23-01-2021

9.00 - 12.45

H.H.Waard Waardergolf

06-02-2021

9.00 - 12.15

Tuitjenhorn Harenkarspelhal

06-03-2021

9.00 - 12.15

Heiloo Vennewater

10-04-2021

9.00 - 13.00

Warmenhuizen Doorbraak

24-04-2021

9.00 - 13.00

Alkmaar Oosterhout

 

Uitslagen 3 oktober Warmenhuizen 

klik hier

 

 

 

Meisjes C1  Hoofdklasse

Sayeda Wederfoort
Tommy de Jong
Anneroos Kleimeer
Jana Ligthart
Rosalie Kemper
Jessi Dekker
Myke van Duin

coaches: Wensley Wederfoort/Inge Ligthart

trainen: 
ma; 18.00-19.15 met MB2
do.  18,00-19.15 met gedeelte MB2

trainers: 
ma. Bert/Inge
do. Bert/Hans
 

Wedstrijdschema en uitslagen
klik hier



Meisjes C3   Rayon Alkmaar
Sanne Blom
Jenthe Groot
Nikki Bouwes
Jans van Leeuwen
Anna van Geldorp
Sien van den Berg
Suus Ottenhof

coach: vacature

trainen: 
wo. 17.30-18.30
trainer:  Indy Pronk

 



Meisjes C6 Rayon Alkmaar

Jill Swart
Maren van der Welle
Cloë de Langen
Riva ligthart
Suze van Duin
Zoë Ligthart
Lisa Swan
Suus Kooy
Bente Kerker
coach: Erik Poel

trainen: 
ma. 18.00-19.15 
do.  18.00-19.15 met MC2

trainers: 
ma. Bert/Erik
do. Bert/Nynke

 



 

 

 

 


 

Meisjes C2   1e Klasse

Aniek Barsingerhorn
Britt Beentjes
Stacey van Brederode
Feline Stam
Anne Dekker
Iris Kooij
Jill Barsingerhorn
Carlijn Komen
coach: Nynke Barsingerhorn

trainen:
ma. 18.00-19.15  
do.  18.00-19.15 met  MC6
trainers :  
ma. Bert/ Janthe
do. Bert/ Nynke

Wedstrijdschema en uitslagen
Klik hier
 

 

 

 

Meisjes C4 Rayon Alkmaar

Crissy Kleimeer
Suus van der Veer
Jasmijn Tesselaar disp.
Anna Scheffer
Suus Ooijevaar
Mikki Pepers
Kiki Glas
trainer/coach: Ton Holtes 

trainen: 
vr. 19.00-20.00 gymzaal



Meisjes/Jongens Mix C5 Rayon Alkmaar

Sven Duin
Arco Vlaar 
Tessa Bakker
Minke Eggenhuizen
Tara Wouts
Else de Wit
Senn Quant
coach: Astrid van Straten

trainen: 
vr.  19.00-20.00 gymzaal

trainer: Ton Holtes

shirtsponsor: Bakkerverhuizingen en transport  https://www.bakkerverhuizingen.nl/