Teams Jeugd C 2021/2022


Leidraad wedstrijdleiding en spelregels C-junioren rayon Alkmaar

Wedstrijdleiding:

-De velden worden door de vereniging die zaalleiding heeft opgezet en indien niet aanwezig wordt er een 7 meterlijn aangebracht

-De wedstrijdformulieren zijn door de zaalleiding uitgeprint en ingevuld

-De zaalleiding heeft voor elke wedstrijd een geschikte scheidsrechter aangesteld en heeft de onderstaande spelregels uitgelegd

-De uitslagen worden dezelfde dag doorgemaild naar  erikpoel@quicknet.nl   setstanden zijn niet nodig. 
lees hier verder

 

Speeldata 2021/2022 Rayon Alkmaar  (onder voorbehoud)

Datum

tijd

plaats

05-02-22

9.00-12.00

Harenkarspelhal Tuitjenhorn

05-03-22

9.00-12.00

Waardergolf Heerhugowaard

19-03-22

9.00-13:00

Warmenhuizen, Doorbraak

 

Programma voor zaterdag 5 februari 2022 in Tuitjenhorn

klik hier


Uitslagen 

 

Programma C competitie Alkmaar Voorjaar 2022

-De 2e helft van de competitie wordt er gespeeld in 2 poules. Poule A bestaat uit 5 teams en is samengesteld uit de hoogst geklasseerde teams van de 1e seizoenshelft.

- Ardea JC1 is naar de nevobo competitie gegaan, dus de nummer 6 (Dinto MC4) komt in poule A.  Nieuwe instromers (Ardea JC2 en Dinto MC5) komen in poule B

-De competitie wordt verdeeld over 3 speeldagen aangezien de 1e datum vervallen is. In poule A wordt gestreden om goud,zilver en brons en ook in de B poule is dat het geval.

-Doordat wij het programma in 3 dagen moeten doen is het helaas niet anders dat er 1 team op de laatste dag 1 wedstrijd extra speelt (De Boemel JC1) eventueel kunnen wij als de Boemel het te veel vindt deze wedstrijden laten gaan over 15 punten. 

-Daarnaast speelt MC 5 de laatste speeldag de 1e en de laatste wedstrijd (thuis in Warmenhuizen, dus geen probleem)

-De laatste speeldag op 19 maart zal na afloop de prijsuitreiking plaatsvinden

Veel plezier en succes!

Erik Poel   Competitieleider C jeugd  Rayon Alkmaar

e.poel@allente.nl

 

 

 

Meisjes C1  Topklasse 2e helft

Aniek Barsingerhorn
Britt Beentjes
Stacey van Brederode
Feline Stam
Anne Dekker
Iris Kooij
Jill Barsingerhorn
Carlijn Komen

coach: Dennis Stam

trainen: 
ma; 18.00-19.15 MC1/MB1/MB2
do.  18.00-19.15 MC1/MB1/MB2 

trainers: 
ma. Bert/Assistent
do. Bert/Hans

Wedstrijdschema en uitslagen
klik hier


 

Meisjes C4 (MD1/MD2) Rayon Alkmaar

Suus Stam
Saar Schmidt
Bo Mulder
Brynn Pronk
Iris Kager
Elise Pronk
Sanne Verheul
Hannah de Wit

trainen: 
vr. 17.30-18.30

trainer:

 

 



 

 

 

 


 

Meisjes C2/MB3 Topklasse  2e helft

Jill Swart
Maren van der welle
Cloë de Langen
Riva Ligthart
Suze van Duin
Zoë Ligthart
Lisa Swan
Suus Kooy
Bente Kerker

coach: Erik/Frank

trainen:
ma. 18.00-19.15  
do.  18.00-19.15
trainers :  
ma. Bert/Assistent
do. Bert/ Assistent

Wedstrijdschema en uitslagen
klik hier

 

Meisjes C3 Rayon Alkmaar

Yentl Witte
Daan Jongens
Jet Mosch
Isa Raat
Lara Santana Mendes
Semke Duizend
Sophie Wagenaar
Joep Schipper
Jesse Barkey

coach: Dennis Barkey

trainer: Ton Holtes 

trainen: 
vr. 18.30-19.45 gymzaal